O HOLBORN

Jsme firma s největším počtem rekonstrukcí ročně

Na rekonstrukce panelových a bytových domů se specializujeme již 19 let. I o ten váš se postaráme komplexně a s veškerou péčí.

Společnost HOLBORN GROUP s.r.o. byla založena v roce 2001 a má stálého a jediného českého majitele. Záleží nám na maximální kvalitě služeb a vaší spokojenosti.

Na českém trhu se řadíme mezi dodavatele s největšími zkušenostmi s revitalizací panelových domů, škol, mateřských školek a úřadů.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a hledáme pro váš dům to nejvhodnější řešení. Poskytujeme širokou nabídku materiálů i využívaných technologií, spolupracujeme s architekty a projektanty. Naším cílem je ušetřit váš čas, finance i starosti a přinést vám radost z moderního a funkčního bydlení.

profile-image

"Dobře provedená rekonstrukce domu se jeho obyvatelům vyplatí hned dvakrát. Prodlouží životnost stavby o několik desítek let, ale hlavně dokáže i ze staršího domu vytvořit domov podle moderních standardů."

Marek Mucha

Ředitel společnosti HOLBORN

Spolehlivost je u Holborn na prvním místě

Máme bohaté zkušenosti a pracují pro nás skuteční profesionálové.
Můžete se spolehnout, že vaší zakázce věnujeme maximální péči v každém detailu.

650+

Počet zrekonstruovaných domů

Rekonstruujeme domy po celých Čechách. Rychle a spolehlivě vyřešíme cokoli, co s revitalizací vašeho domu souvisí.

19+

Počet let na trhu

Revitalizacemi panelovývch a bytových domů se zabýváme od roku 2001.Používáme moderní materiály i postupy.

6650+

Objem zakázek v milionech Kč

Máme zkušenosti s rekonstrukcí bytových domů všech typů a velikostí. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

15000+

Počet lidí, kterým jsme vylepšili domov

Chceme vám svou prací přinášet skutečný užitek. Mít komfortní a moderní bydlení je důležitou součástí spokojeného života.

Naše historie

2020

2020

Nový spolumajitel

Nový spolumajitel

Do vedení firmy vstoupil nový spolumajitel. Stal se jím dosavadní ředitel společnosti, kterému stejně jako všem ostatním v Holbornu záleží na kvalitě každé předané zakázky a na vaší spokojenosti s našimi službami.

2016

2016

500 realizací

500 realizací

500 rekonstruovaných bytových domů. To už je menší město. Město plné domů, které vypadají k světu a vydrží o několik desítek let déle.

2012

2012

1 miliarda tržeb

1 miliarda tržeb

To je hodně peněz. v realitě to znamená, že jste s našimi službami spokojeni a doporučujete nás dál. To pro nás znamená obrovskou motivaci a chuť se stále zlepšovat.

2002

2002

100 realizací

První stovka revitalizovaných domů. Máme velkou radost, že náš záměr - dělat vaše domovy hezčí a kvalitnější - se stal realitou. Nabíráme nové lidi. Chceme růst a neustále se zlepšovat.

2001

2001

Založení

Holborn vznikl proto, aby vám pomáhal změnit váš starý dům na útulný a moderní domov. Pouštíme se do prvních zakázek a hledáme cesty, jak se dostat k dalším.

Vývoj tržeb

V každé nové rekonstrukci vidíme příležitost vytvořit pro vás hezčí a pohodlnější domov.

Naše certifikáty

Naše práce prochází pravidelnou certifikací používaných materiálů, technologií i poskytovaných služeb.

Náš tým a ukázky z rekonstrukcí